www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 310 napja lejárt

A Westendben lévő GAS márkaboltunkba keresünk talpraesett, kiválóan kommunikáló

Eladó

munkatársat.

Feladatok:

  • a vásárlók szakszerű és magas színvonalú tájékoztatása
  • termékek előkészítése, kihelyezése, kezelése az üzlethálózat belső szabályzata alapján
  • felelősségvállalás az üzletben lévő eszközökért, áru ellenőrzése,
  • az áru leltározása

Elvárások:

  • középiskolai végzettség
  • stílusérzék és a divattrendek ismerete
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • önálló, precíz munkavégezés
  • kiváló kommunikációs készség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvek ismerete

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérnénk leadni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő