www.cvonline.hu

Eladó

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Az AVALON Park Kft. munkatársakat keres a Maya Játszópark hideg és meleg ételeket is árusító büféjébe

 Eladó

 munkakörbe

Feladatok:

  • Gondoskodás az áru minőségének és mennyiségének megóvásáról;
  • Folyamatos gondoskodás az áru szakmai szabályok szerinti kihelyezéséről;
  • Gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzéséről;
  • Pénztárgépkezelés, napi nyitási és zárási teendők elvégzése;
  • A vevő fogadása és igényeinek megismerése;
  • Az áru bemutatása a vevőnek és tájékoztatása az áruval kapcsolatos szolgáltatásokról;
  • Áruajánlással a vevő segítése a vásárlási döntésben;
  • A vevő igényétől, függően az áru becsomagolása és átadása a vevőnek;
  • Az egyes árukra előírt tárolási követelmények betartásának ellenőrzése és feljegyzése;
  • A leltározásban való közreműködés;
  • Az üzlet nyitása, zárása és üzemeltetése a biztonsági és vagyonvédelmi előírásoknak megfelelően;
  • A bolthelyiség tisztántartása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Jó probléma-megoldó képesség
  • Megbízható, precíz, önálló személyiség

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Saját személyautó

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

 Munkavégzés helye:

  • Miskolc-Tapolca

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.02.19-ig várjuk az alábbi
e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

 info: Link megjelenítése

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő