www.cvonline.hu

Eladó technikus

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Ú.Bypass Kft.

Cégünk, szerviz területén 15 éves tapasztalattal rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalkozás, az alábbi pozícióra ír ki pályázatot működő üzletébe:

Feladatok:

  • Napnyitás és zárási folyamatok ellátása
  • Technikai segítségnyújtás az ügyfelek számára
  • Telefonok, laptopok, okos készülékek internet beállításaiban való segítségnyújtás, adatmásolás, adatmentés, email fiók beállítások, értékesítés
  • Műszaki tanácsadás
  • Beszerzések, rendelések kezelése, áruátvétel
  • Pénztárgépkezelés
  • Leltári folyamatok elvégzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Műszaki beállítottság, technikai újdonságokra nyitottság
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Kereskedelmi szemléletmód
  • Középfokú számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, teljesítményarányos prémium
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos munka
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Modern környezet
  • Céges telefont biztosítunk

Munkavégzés helye: XI. Budapest, Savoya Park Okos Pont üzlet

Munkaidő: heti 40 óra 3 havi munkaidőkeretben elosztva

Üzletünk nyitva tartása: H-Szo: 9-20:30, V: 9-18:00

Kezdés: 2016 november

Kérjük, küld fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzod nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Ha van motivációs leveled, azt is küld.

Munkavégzés helye XI. Budapest, Savoya Park Okos Pont üzlet
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest