www.cvonline.hu

Eladó-tanácsadó

  • A hirdetés 1073 napja lejárt

A Kika Lakberendezési Kft. 2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 9 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált. Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük, ezért igyekszünk mindent megtenni azért, hogy munkavállalóink elégedettek legyenek, hosszú távon megtalálják számításaikat és egy jó csapatban, motiváló környezetben végezhessék munkájukat.

Munkatársakat keresünk budaörsi áruházunkba,

teljes és részmunkaidőben, valamint részmunkaidőben kizárólag hétvégi munkavégzésre az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Vevőink udvarias, professzionális kiszolgálása
  • Értékesítés, tanácsadás
  • Termékek eladótérbe történő kihelyezése
  • Eladótér rendezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Értékesítési gyakorlat (előny- bútor és lakás kiegészítők ismerete)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Számítógépes tervezési ismeret előny
  • Teljesítmény-, minőségorientált, vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség, empatikus készség, dinamikus személyiség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, tisztelettudó viselkedés, pozitív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Nagy múltú, biztos, stabil cég háttere
  • Bejelentett bérezés: alapbér+teljesítményalapú bérezés, utiköltség-térítés, szombat-vasárnapi pótlék, cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Premizálási rendszer
  • Próbaidő alatti betanító időszak/képzések, szakmai továbbképzések (termékoktatások, gyárlátogatások)
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2014. november 29-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghirdetett állásra nem Önt választottuk.

Gerendás Gyula áruházvezető részére, az alábbi e-mail címen.

Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő