www.cvonline.hu

Eladó-tanácsadó munkatárs

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

A KIKA a lakberendezési piac meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 9 áruházzal.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk 4 budapesti (Szent István körúti, Lehel úti, budaörsi és soroksári) üzletünkbe

Eladó-tanácsadó munkatársakat

bútor vagy lakberendezési kiegészítők osztályokra

(rész- és teljes munkaidőben)

Feladatok:

  • A vevők, ügyfelek igényfeltárása és tájékoztatása a termékekkel és lehetőségekkel kapcsolatban
  • Vevők professzionális kiszolgálása
  • Értékesítés, tanácsadás
  • Áruprezentáció

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (kereskedelmi)
  • Bútor és lakás kiegészítők terén értékesítési gyakorlat előny
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word), bútor területen számítógépes tervezési ismeretek előny
  • Teljesítmény, minőségorientált és vevőközpontú gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség, empatikus készség, dinamikus személyiség
  • Együttműködő készség, rugalmasság, tisztelettudó viselkedés, pozitív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Kellemes, tiszta, kulturált munkahelyi környezet
  • Bérezés: Alapbér + egyéni jutalék, útiköltségtérítés, szombat-vasárnapi pótlék egyaránt, béren kívüli juttatás (a próbaidő után), egyéb ösztönző elemek
  • Alapképzések és továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos környezet, jó csapatszellem, rugalmasság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű, fényképes Önéletrajzát részünkre 2014.10.09-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Levelezési cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5., Nagy Annamária részére, az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő