www.cvonline.hu

Eladó (Szeged)

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt. Magyarország piacvezető

ékszer -és óraforgalmazó vállalata.

Az ország számos pontján jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő arany és ezüst ékszerekkel, órák és ajándékcikkek széles választékával fogadjuk ügyfeleinket.

Mindehhez fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatot és a széleskörű szakmai ismeretekkel rendelkező személyzet meglétét.

A szegedi ÁRKÁD bevásárlóközpontban lévő üzletünkbe a keresünk,

„Eladó”

pozícióba,

azonnali kezdéssel

határozatlan munkaszerződéssel új munkatársat.

Az új kolléga feladatai:

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Árurendezés, áruátvételben való közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

Feltétel:

  • Kulturcikk-/ óra- ékszer eladói és/vagy becsüsi végzettség
  • Magas fokú igényesség minden tekintetében

Elvárásaink:

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Jó kommunikációs készség
  • Egyszerre kedves és határozott fellépés
  • Megbízhatóság
  • Legalább 2 év eladásban szerzett gyakorlat
  • Ékszerkereskedelemben szerzett tapasztalatot, előnyként értékeljük
  • Angol, német vagy orosz nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés
  • Cafeteria
  • Stabil, igényes munkahelyi környezet

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, rövid bemutatkozó levelét, valamint fizetési igényét az alábbi E-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő