www.cvonline.hu

ELADÓ - Sopron

  • A hirdetés 990 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Soproni áruházunkba

ELADÓ

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
  • pontos igényfelmérés
  • szakszerű értékesítés
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • vevőkkel való teljes kapcsolattartás
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • készség a csapatmunkára
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését

 az alábbi e-mail címen 2015. március 27-ig.

Fogarasi úti áruházunkba munkatársat keresünk az alábbipozícióba:

Árutvételi osztályvezető

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő