www.cvonline.hu

Eladó (Sopron)

A GrandVision Hungary Kft. a magyar optikai piac vezető szereplője, a közel 40 országban jelen lévő GrandVision B.V.-nek magyarországi leányvállalata.

Cégünk Magyarországon két optikai kiskereskedelmi hálózattal és e mellett Csehországban és Szlovákiában GrandOptical néven 63 optikai üzlettel van jelen.

Társaságunk optikai szaküzletébe keresünk

Eladó

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása
  • Gondoskodik az aktuális akciók vállalati előírásoknak megfelelő megjelenítéséről.
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Motivált és érdeklődő személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyors, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Értékesítési (eladói) tapasztalat előny
  • Látszerész végzettség előny
  • Idegen nyelv tudása előny

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget
  • Jó munkahelyi légkört
  • Alap- és teljesítménybérből álló bérezést

Munkavégzés helye:

  • Sopron (Nyugat-dunántúli régió)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát és rövid motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva.

Jelige: „Vision Express-Sopron”

Munkavégzés helye Sopron (Nyugat-dunántúli régió)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Sopron, Vas