www.cvonline.hu

Eladó (shop assistant)

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Több olasz divatmárkával (United Colors of Benetton. , OVS (Oviesse), Yamamay) foglalkozó kereskedelmi cég keres új és meglévő budapesti üzleteibe kollégákat

eladói (shop assistant)

pozícióba,

őszi (októberi) munkakezdéssel.

Feladatok:

  • Az üzlet kereskedelmi céljainak megvalósítása és megvalósíttatása
  • Üzletvezető munkájának segítése és rábízott feladatok teljesítése
  • Az üzlet működésének zökkenőmentes biztosítása
  • Az árukészlet folyamatos nyomon követése
  • Folyamatos riportálás az üzletvezető felé
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, adminisztráció elkészítés szükség esetén
  • Az üzlet „imázsának” folyamatos megőrzése, visual merchandising
  • Részvétel minden munkafolyamatban ami az üzlet életét érinti
  • Vásárlók kiszolgálása és az áru feltöltésében való részvétel
  • Raktározási folyamatok előkészítése, áru átvételi folyamat segítése
  • Kasszában való munka esetén: fizetőeszközök átvétele, nyugták, és készpénzfizetési számlák kiállítása

Elvárások/Előnyök:

  • Több éves kereskedelmi cégnél szerzett szakmai tapasztalat (felnőtt- és gyermekruházat egyaránt)
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Társalgási szintű idegennyelv-tudás előny(angol és/vagy olasz)
  • Vevőközpontú kiszolgálás, erős kereskedelmi szemlélet, értékesítési véna
  • Előny néhány fős csoport irányításában és vezetésében szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Eredményorientáltság, jó analitikus készség
  • Dinamikus, megbízható, önálló, példamutató személyiség
  • Divat iránti érdeklődés, stílusérzék, kreativitás, jó megjelenés

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő