www.cvonline.hu

Eladó / Részmunkaidős eladó

  • A hirdetés 470 napja lejárt

A women’secret a mai modern nő fehérnemű és hálónemű márkája, nem számít ki mennyi idős, azoknak szól, akik mindig fiatalosak és vidámak. A women'secret új, izgalmas ötletei és praktikus megoldásai, könnyedséget és vidámságot csempésznek életünkbe.

A women’secret a Cortefiel Csoport tagjaként 2000-ben nyitotta meg első üzletét Magyarországon. Cégünk azóta is folyamatosan növekszik, terjeszkedik, több mint 1000 üzlettel rendelkezik világszerte.

Ha szeretnél tagja lenni egy lendületesen fejlődő, nemzetközi szinten vezető szerepet betöltő fehérnemű divatmárkának várjuk jelentkezésedet. Gyere és légy része vidám csapatunknak!

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozíciókba:

Eladó / Részmunkaidős eladó

Elvárások:

  • kereskedelmi képzettség és gyakorlat előny (de nem feltétel)
  • divat iránti szenvedély
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság
  • vevőközpontú gondolkodás
  • motiváltság a kihívásokra és a folyamatos tanulásra
  • angol nyelvtudás előny (de nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál
  • kellemes munkakörnyezet
  • szimpatikus, nyitott, fiatal csapat
  • fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

budapesti üzleteink, továbbá Nyíregyháza, Debrecen, Szeged

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Küldd el jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre.

A levél tárgy részében a pozíció megjelölését is tüntesd fel!

Egyéb hasonló állások Önnek
Beszerző, Külkereskedő Munkatárs

Rákóczi-Delikát Kft.

    A Rákóczi-Delikát Kft. csokoládék, dessze...
Budapest, Pest

Minőségellenőr munkatársakat keresünk betanított munkakörbe

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Minőségellenőr munkatársakat keresünk betanít...

Műszakvezető

Plastweld Kft.

Veresegyházi műanyag fröccsöntéssel foglalkozó ...
Veresegyház, Budapest