www.cvonline.hu

Eladó részmunkaidőben - Pilis, Üllő, Gyömrő

  • A hirdetés 1338 napja lejárt

Eladó részmunkaidőben
(Pilis, Üllő, Gyömrő)

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • az üzlet rendben tartása, aktuális ár és marketing anyagok kihelyezése
  • raktár rend folyamatos fenntartása, időszakos leltározás
  • árufeltöltés és kihelyezés,
  • kasszázás
  • takarítási feladatok

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (kiskereskedelem, drogéria)
  • minimum középfokú végzettség (előny:eladói,  kereskedelmi szakképesítés)
  • alapfokú számítógépes tapasztalat
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált munkakörnyezet
  • karrier lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és bruttó bérigényét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre „Eladó Pilis” vagy „Eladó Üllő” vagy „Eladó Gyömrő” jeligével.

Helyek Gyömrő
Pilis
Üllő
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő