www.cvonline.hu

Eladó (Referenciaszám: RV-1026)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.09.11.
Hirdetés azonosító: 845099

Feladatok:

  • Luxustermékek eladása, értékesítése
  • Vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása,
  • Egyéb bolti eladói teendők

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Két műszak vállalása

Előny:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Kereskedelmi végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés + egyéb juttatások
  • Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület, Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Veszprém megyei székhelyű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Eladó) és a pozícióhoz tartozó RV-1026-os referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő