www.cvonline.hu

ELADÓ PRÉMIUM ÉDESSÉGBOLTBA

  • A hirdetés 946 napja lejárt

A magyar piacon évek óta sikeresen működő, prémium édesség importtal és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk hamarosan nyíló budapesti mintaboltjába keresi a jelentkezőket az alábbi munkakörre:

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, de családias cég tagja lenni? Olyan kollégát keresünk, aki szereti a kihívásokat, nem riad meg a folyamatos fejlődéstől, megújulástól, tanulástól, képes önálló gondolkodásra, kreatív problémamegoldásra, jól bírja az időszaki terheket, és könnyen beilleszkedik a csapatba.

Feladatok:

  • Termékértékesítés, termékbemutatás
  • Eladói,- Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vásárlók magas színtű kiszolgálása
  • Nyitással és zárással kapcsolatos teendők ellátása
  • A bemutatóterem folyamatos működésének biztosítása
  • Az áru érkezésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Értékesítési-, eladói tapasztalat (hasonló területen szerzett tapasztalat előny)
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Önállóság, Terhelhetőség

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Eladói, - kereskedelmi szakképesítés
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő