www.cvonline.hu

Eladó-pénztáros

  • A hirdetés 544 napja lejárt

A Pepkor Holding Dél Afrikában alapított nemzetközi kiskereskedelmi vállalatként 8 kiskereskedelmi diszkontláncot működtet több mint 3000 fióküzlettel Afrikában, Ausztráliában és Európában. 2004-ben PEPCO néven alapította lengyelországi leányvállalatát, amely jelenleg Lengyelország piacvezető ruházati és háztartási eszközöket forgalmazó diszkont kiskereskedelmi láncaként több mint 500 üzlettel és 4000 alkalmazottal rendelkezik. A PEPCO 2013-tól folytatta dinamikus terjeszkedését további üzletek megnyitásával Csehországban és Szlovákiában, ahol jelenleg már több mint 50 fióküzlettel rendelkezik. Ebben a szegmensben a leggyorsabban fejlődő kiskereskedelmi hálózat Közép-Kelet Európában. További információkat Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése weboldalon találhat üzletláncunkról.

2015-ben a PEPCO a magyar piacon folytatja tovább intenzív terjeszkedését, és a következő pozícióba keres munkatársakat

(teljes és részmunkaidős)

Munkavégzés helye a VIII, XIII, XIV, XIX, XXII. kerületben  vagy Dunakeszin, Vecsésen, Maglódon nyíló üzletünk valamelyike.

Főbb feladatok:

  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • Gyors és pontos pénztári munka
  • Az üzletlánc arculatának gondozása
  • Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiskereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Barátságos, készséges és vevőorientált fellépés
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Megjelenésére és környezetére igényes
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő, hosszútávra tervező nemzetközi vállalatnál
  • Teljesítmény orientált juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő