www.cvonline.hu

Eladó - pénztáros

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 933681

Az észak-balatoni régióban kiskereskedelmi bolthálózattal rendelkező partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörben

Feladatok:
  • eladó-pénztárosi feladatok ellátása
  • Árufeltöltés
  • Raktárrendezés
Elvárások:
  • szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkába állás
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Észak-balatoni régió (Balatonfüred, Veszprém és környéke)
Kapcsolat:
Bővebb információ és jelentkezés:

Önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben ELADÓ - PÉNZTÁROS megjelöléssel.
Telefonon 9:00 és 16:00 óra között: 70/6655-251