www.cvonline.hu

ELADÓ-PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Az

csapatába

munkatársat keresünk az alábbi üzleteinkbe:
Ferihegy Market Central, Új Buda Center, Budakalász Omszk Park, Újpest Stop.Shop, Érd

Az EUROFAMILY célja, hogy 34 üzletből álló hálózatán keresztül közel 450 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket juttasson el kedvező áron vevőinek, üzlet- és életfilozófiájával példát mutatva és biztonságot adva a környezetünkben élőknek.

Feladatok és felelősség:

  • eladó-pénztárosi feladatok ellátása
  • árufeltöltés, pakolás, takarítás

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő