www.cvonline.hu

Eladó - Pénztáros

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.

Budapesti színvonalas üzletünkbe keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • árufeltöltés
  • pénztárgép és számítógép kezelése
  • részvétel a leltározásban, áruátvételben

Elvárásaink:

  • szakirányú kereskedelmi végzettség, érettségi bizonyítvány
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • kereskedelmi érzék
  • jó kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • céltudatosság, eredményorientáltság
  • precizitás, pontosság
  • kereskedelmi tapasztalat, gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés
  • stabil háttér
  • karrierlehetőség
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes, telefonszámmal és e-mail-címmel ellátott önéletrajzát email-ben a lenti címre várjuk.