www.cvonline.hu

ELADÓ PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 1372 napja lejárt
ELADÓ/ PÉNZTÁROS

Belvárosi Bécsi utca 3. csokoládé, tea, kávé, pálinka, delikatesz márkaboltunkba keresünk gyakorlattal rendelkező lányokat, fiúkat, eladó/ pénztárosi munkakörbe.

Jelentkezéséhez kérem töltse ki a Felvételi információs űrlapunkat.

Felvételi űrlap letöltése itt: Link megjelenítése

Pályázatának tartalmaznia kell:

-Aktuális fényképpel ellátott önéletrajzot.

-Teljes körűen kitöltve -Felvételi információ - Irmásbeli felvételi lapunkat.

-Miért szeretne nálunk dolgozni?

Szabad fogalmazásban szíveskedjen megírni.

A teljes jelentkezési anyagot kérem emailben részemre megküldeni!

Csak a teljes körűen beadott pályázatokat tudjuk értékelni!

Várom jelenezését, mindenkinek válaszolunk.

A CVonline álláskereső oldalán is meghirdettük az állást.

Itt: Link megjelenítése

Tisztelettel:

Munkakör:eladó

Kapcsolat

Farkas Elemér

email cím: E-mail cím megjelenítése
Telefon: 0614015005

Mobil : 06309404544

Kérem tekintse meg kedvcsináló videó filmjeinket.

Csokoládé Múzeum:   Link megjelenítése

Rákóczi Pálinka:        Link megjelenítése

Elvárás

Kereskedelmi véna

Szakmai gyakorlat

Mosolygós vidám természet

Értékelt kvalitások

Élelmiszer kereskedelemben való gyakorlat

Amit nyújtunk

versenyképes fizetés

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem