www.cvonline.hu

Eladó-pénztáros

  • Frissítve 17 napja

munkatársakat keresünk!

Kőbányai autóelektronikai termékeket gyártó vállalat üzemi éttermébe keresünk kereskedelemben /vendéglátásban jártas, pontos, önállóan dolgozni tudó, pénzkezelési tapasztalattal rendelkező eladó-pénztáros munkatársat főállásba, azonnali munkakezdéssel, folyamatos és 3 műszakos vagy állandó éjszakás munkarendbe!

Elvárások:

  • középfokú vagy szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • egészségügyi alkalmasság
  • proaktív értékesítési szemlélet

Feladatok:

  • a vendégek udvarias kiszolgálása
  • pontos pénztárkezelés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • a vendégtér tisztaságáról való gondoskodás

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • étkezés biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest X. kerület

Érdeklődni/jelentkezni a vezetőnél a 06 20 779 94 19 telefonszámon lehet.

A fényképpel ellátott önéletrajzot az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest X. kerület
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest