www.cvonline.hu

Eladó - Pénztáros

  • Az állásajánlat lejárt.

Cégünk dinamikusan fejlődő papír-írószer kiskereskedelmi hálózat.
Budapesti színvonalas üzletünkbe keresünk munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • árufeltöltés
  • pénztárgép és számítógép kezelése
  • részvétel a leltározásban, áruátvételben

Elvárásaink:

  • szakirányú kereskedelmi végzettség, érettségi bizonyítvány
  • határozott, dinamikus munkavégzés
  • kereskedelmi érzék
  • jó kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • céltudatosság, eredményorientáltság
  • precizitás, pontosság
  • kereskedelmi tapasztalat, gyakorlat előny

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés
  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • karrierlehetőség
  • kellemes, színvonalas, igényes munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, telefonszámmal és e-mail címmel ellátott önéletrajzát e-mailben a lenti címre várjuk.
A „Tárgy” mezőbe feltétlenül kérjük beírni: „ELADÓ-PÉNZTÁROS / BUDAPEST”

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest