www.cvonline.hu

Eladó-pénztáros

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Prémium Reál Élelmiszer áruház keres hosszú távra szakképzett

eladó-pénztáros

kollégát.

Feladatai:

  • Vásárlók udvarias kiszolgálása, tájékoztatása
  • Kassza pontos kezelése, elszámolása
  • Részvétel egyéb áruházi feladatokban

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelemben, lehetőleg élelmiszer üzletben szerzett szakmai tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság, felelősségtudat

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XXI. kerület

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, e-mailben az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő