www.cvonline.hu

Eladó-pénztáros

  • A hirdetés 527 napja lejárt

HARMADIK FORRÁS COOP KFT.

A COOP az ország legnagyobb lefedettséggel rendelkező, hazai élelmiszerlánca. Magyarországon a COOP szinte mindenütt jelen van, több mint 30 000 munkatársat foglalkoztat. Az ország egyik legnagyobb magyar tulajdonú munkáltatójaként felelősséggel tartozunk a kollégainkért, ennek érdekében mindent megteszünk, hogy a hozzánk jelentkező és a nálunk dolgozó különböző végzettséggel és háttérrel rendelkező munkatársaknak stabil, hosszú távú munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk.

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • kiszolgálja és tájékoztatja a vásárlókat, végzi az üzletben vásárolt termékek kasszarendszerbe történő bevitelét és a vásárlás ellenértékének kezelését
  • a pénztárban szakszerűen kezeli a leszámlázásra kerülő termékeket
  • biztosítja, hogy a boltban mindig megfelelő minőségű és mennyiségű élelmiszer legyen elérhető
  • kiszolgáló pultot, csemegepultot rendszeresen, esztétikusan feltölti csomagolt, szeletelt és előre szeletelt árukkal
  • az önkiszolgáló területeken árufeltöltést végez az érvényben lévő polctükör alapján, a szavatossági időt nyomon követi, az érvényben lévő árcímkét és árkiemelőt kihelyezi
  • a felmért vásárlói igények alapján értékesíti az eladásra kínált terméket
  • a vásárló rendelkezésére  bocsátja a termékekből kért mennyiségeket, figyelembe véve az áru jellegét, csomagolását
  • használja az eladási technikákat és ösztönzi a vásárlást
  • tanácsot ad, árut ajánl és kóstoltat
  • felhívja a figyelmet az újdonságokra, az akciós termékekre

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • erkölcsi bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre
  • szakirányú kereskedelmi végzettség

Az állás betöltésénél előnyt jelent:

  • kereskedelmi munkatapasztalat,
  • középfokú, valamint szakirányú kereskedelmi végzettség

Amit ajánlunk:

  • stabil, hosszútávon biztos munkahely
  • alapbér + pótlékok + juttatások
  • utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

  • Vas megye: Szombathely, Kőszeg, Bük, Csepreg
  • Zala megye: Nagykanizsa
  • Veszprém megye: Balatonfüred, Csopak, Tihany, Alsóörs, Felsőőrs, Balatonakali, Zánka, Balatonudvari, Balatonalmádi, Balatonszőlős.

Jelentkezési e-mail cím: Fényképes önéletrajzokat és jelentkezéseket az alábbi e-mail címre kérjük, munkavégzési hely megjelölésével.

Helyek Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő