www.cvonline.hu

Eladó - pénztáros (heti 40 óra) - Törökbálint

  • Company_icon REGIO Kft.
  • Location_icon Törökbálint, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

A gyermekek fejlődéséhez  vezető legszebb út a játékokkal tanulás öröme. A REGIO JÁTÉK több mint 25 éve segíti a következő nemzedék sikeres életkezdését szakmailag felkészült csapatával, így mára az ország legismertebb és az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatává válhatott, ahol 33 játékáruházban közel 400 munkatárs segít Vásárlóinknak. Munkatársaink közé az alábbi pozíció betöltésével várjuk a jelentkezéseket:

Eladó-pénztáros (heti 40 óra) - Törökbálint

Feladatok:

  • Vevőbarát szemlélet, udvarias kiszolgálás
  • Pénztárgép kezelése
  • Termékek kihelyezése, ajánlása, értékesítése
  • Áruátvétel, árufeltöltés, árazás
  • Eladótér folyamatos rendben tartása

Elvárások:

  • Pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmas időbeosztás

Előny:

  • Kereskedelmi végzettség és tapasztalat
  • Jártasság a gyerekek és a játékok világában
  • Számítógép készség szintű ismerete
  • Angol alapfokú nyelvismeret

Egyéb:

  • Céges buszjárat a XI. kerületből
Helyek Törökbálint
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű