www.cvonline.hu

Eladó, Pénztáros - Budaörs

  • Company_icon IS Sport Bt. (Intersport)
  • Location_icon Budaörs, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Akkor itt a remek lehetőség, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 5.800 áruházat működtet több mint 45 országban világszerte. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.
Ha Neked az eladás mást is jelent, mint árufeltöltést, keresünk Téged, mint elkötelezett és sportot kedvelő munkatársat a budaörsi áruházunkba, az alábbi munkakörbe:

Eladó-pénztáros

Az ideális jelentkező:

  • szeret eladni
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó
  • sport ismeretekkel rendelkezik
  • nagy munkabírású
  • teljesítményorientált
  • önálló és rugalmas
  • szeret sportolni
  • igazi csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • sportszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • német és /vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk: egy modern, világelső, nemzetközi vállalat minden előnye, valamint egy olyan munkakör, amely nagyfokú önállóságot és egyéni kezdeményezést kíván. Vidékről bejáró munkatársainknak teljes utazási költségtérítést biztosítunk.

Amennyiben vonz Téged ez az izgalmas kihívás, kérjük, küldd el fényképes pályázatod – a megpályázott áruház és munkakör megnevezésével – az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva

Helyek Budaörs
Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű