Eladó munkatárs - Budapest / Budaörs / Vecsés (Referenciaszám: HK-1576)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1062195

Feladatok:

  • Vásárlók üdvözlése, kiszolgálása és tájékoztatása (a termékek bemutatása és ajánlása, a termékekkel kapcsolatos felvilágosítás és tanácsadás)
  • Az áruk esztétikus kihelyezése, polcok feltöltése, tisztántartása, az árcímkék aktualizálása
  • Akcióváltások előkészítésében való aktív közreműködés
  • Készlet nyilvántartási alapbizonylatok kitöltése, ártáblák, címkék cseréje
  • Vevőrendelések felvétele, fuvarlevelek megírása
  • Az áruházépület, a technikai berendezések szakszerű kezelésének elsajátítása
  • Kert osztály mezőgazdasági gépeinek értékesítése, összeszerelése és szervizügyeinek intézése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kedves, nyitott, vevőorientált hozzáállás
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Jó fizikai erőnlét

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Fix alapbér
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Budaörs
  • Vecsés

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti, budaörsi és vecsési székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Eladó munkatárs) és a pozícióhoz tartozó HK-1576-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/394-2362-es mobilszámon vagy a 1/210-9045-ös telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -