www.cvonline.hu
Eladó (Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2017.08.29.
Hirdetés azonosító: 1179330
lejárt

Munkatársat keresünk a Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtéren található kiskereskedelmi termékeket értékesítő üzletünkbe.

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, a kassza és rendelések kezelése,
  • az üzlethelység rendben tartása,
  • az üzlet nyitása, vagy zárása,
  • beszállító partnereinktől beérkező áruk mozgatása,
  • a polcok és az üzlet saját kis raktárának feltöltése és elrendezése.
  • leltár lebonyolítása.

Elvárások:

  • középszintű végzettség,
  • magabiztos fellépés és kommunikációs képesség,
  • rugalmasság,
  • vevőközpontúság,
  • előny: angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • BKV bérlet térítése
  • heti 3-4 nap munkavégzés
  • modern munkakörülmények
  • változatos munkakör
  • lehetőség angol nyelv fejlesztésére

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.