www.cvonline.hu

Eladó - Lakáskultúra osztály

  • A hirdetés 204 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Soroksári úti üzletünkbe

Eladó-Lakáskultúra osztályra

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:
  • szakeladás
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása
Elvárások:
  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • szakirányú végzettség
  • termékismeret és gyakorlati tapasztalat
Előny:
  • targoncavezetői jogosítvány
  • angol és/vagy német nyelv ismerete
  • festék, elektromos cikk és lámpa területeken szerzett tapasztalat
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a Eladó - Lakáskultúra osztály megnevezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő