www.cvonline.hu

Eladó (lakás osztály), Fogarasi út

  • A hirdetés 369 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budapesten a Fogarasi úton található áruházunk lakás osztályára
 ELADÓ
munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • szakeladás
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • szakirányú végzettség
  • termékismeret és gyakorlati tapasztalat

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • angol és/vagy német nyelv ismerete
  • festék, elektromos cikk és lámpa területeken szerzett tapasztalat
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő