www.cvonline.hu

Eladó kozmetikai céghez

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Svéd kozmetikai céghez

eladó munkatársakat keresünk

Feladatok:
  • Áru átvétele, kihelyezése az üzletben
  • Pénztárgép kezelése
  • Termékek széles körű ismertetése a vevőknek
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére
  • Adminisztrációs tevékenységek ellátása
Elvárások:
  • Eladói végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott, kedves, ügyfélbarát személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, kozmetikusi vagy sminkes végzettség
  • Angol nyelv ismerete előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől-szombatig 10-21 vasárnap 10-19 (váltásban)
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Folyamatos képzések
  • Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület Pláza
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség -