www.cvonline.hu

ELADÓ KÓSTOLTATÓ PÉNZTÁROS

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Tisztelt Álláskereső!

RÁKÓCZI-DELIKÁT Csokoládé ital Kereskedelmi cég vagyunk.

Csokoládé, Tea, Kávé, Pálinka márkaboltunkba keresünk gyakorlattal rendelkező lányokat, fiúkat

munkakörbe.

A munkavégzés helye: Ár.hu Márkaüzlet, 1052 Budapest, Bécsi u. 1-3.

Kérem, vizsgálja meg, hogy megfelelő távolságra van-e Önnek a lakhelyétől!

Ha érdekli az állás:

Szíveskedjen a mellékelt felvételi lapunkat minél részletesebben kitölteni; itt találja:

Link megjelenítése

Jelentkezését, kérem, küldje el a lenti e-mail címre, kiegészítve az alábbi dokumentumokkal:

  • aktualizált önéletrajz,
  • aktuális fénykép,
  • felvételi információs űrlap,
  • motivációs levél arról, hogy miért szeretne nálunk dolgozni munkaterület specifikusan.
  • fizetési igény

Várom minél előbb komplett anyagát.

Tisztelettel:

Farkas Elemér
alapitó

E-mail cím megjelenítése

Vállalkozásaink:

HA ÖN SZERETI A CSOKOLÁDÉT, legyen a „Mozart Souvenir Csokoládé Klub” tagunk az Önnek legkényelmesebben használt facebook, vagy iwiw közösségi oldalon!
A linket itt találja:

A CSOKOLÁDÉ MÚZEUM INTERAKTIV PROGRAJÁN ISMERJE MEG A CSOKOLÁDÉ VARÁZSLATOS TÖRTÉNETÉT!

Pogrom ajánló filmünket itt tekintheti meg:

Elvárás

Nyelvtudás előny

Értékelt kvalitások

Kereskedelmi véna, természetes kedvesség, gyakorlat

Amit nyújtunk

versenyképes órabér + forgalmi jutakék

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű