www.cvonline.hu

ELADÓ-KISEGÍTŐ RUHABOLTBAN

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 799186

Feladatok:
  • Eladás,
  • a vásárlók igényeinek udvarias kiszolgálása,
  • áru leszámolása, csipogózása, vállfázása,
  • áru kihelyezése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • középfokú végzettség,
  • pozitív, kedves, kommunikatív személyiség,
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés,
  • erős csapatjátékos,
  • a divat szeretete, stílusérzék, jó megjelenés
Amit kínálunk:
  • Bruttó 595 forintos órabér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Munkaidő heti 1-2 nap, hétvégi és hétköznapi munkavégzés
Kapcsolat:
Referencia kód: MUS 01 Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzoddal a E-mail cím megjelenítése mail címen keresztül a tárgy mezőben megpályázandó referencia kód megnevezésével lehet. Kérlek tüntesd fel a ráérésedet!