www.cvonline.hu

ELADÓ-KISEGÍTŐ - diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 694452

Népszerű divatáru üzlet keres munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:
  • eladás, a vásárlók igényeinek udvarias kiszolgálása,
  • az üzlet működéséből eredő feladatok ellátása,
  • áru leszámolása, csipogózása, vállfázása,
  • árumozgatás, áruhordás, árufeltöltés, áru kihelyezése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • középfokú végzettség,
  • pozitív, kedves, kommunikatív személyiség,
  • dinamikus, rugalmas munkavégzés,
  • erős csapatjátékos,
  • a divat szeretete, stílusérzék, jó megjelenés
  • egy vagy több idegen nyelv ismerete előny,
  • kereskedelmi tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • Bruttó 655 forintos órabér
  • fiatalos, lendületes csapat
  • hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Egyéb:
  • munkaidő heti 10-20 óra beosztástól függően, hétközi és hétvégi munkavégzés
Kapcsolat:
Referencia kód: PRMD 01

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzoddal a E-mail cím megjelenítése mail címen keresztül a tárgy mezőben megpályázandó referencia kód megnevezésével lehet.