www.cvonline.hu

Eladó kert osztályra – Budapest, Savoya Park

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Savoya Parki áruházunkba munkatársat keresünk
az alábbi munkakörbe 4 illetve 6 órában, továbbá hétvégi munkavégzéssel.

Eladó kert osztályra

Feladatok:

  • szakeladás
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • növényvédelmi és növényápolási ismeret
  • kert kisgépek ismerete

Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • kertészeti végzettség

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a ELADÓ – Budapest, Savoya Park megnevezést.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Részmunkaidő