www.cvonline.hu

Eladó (kert osztály), Sopron

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Sopronban található áruházunk kert osztályára

 ELADÓ

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • szakeladás
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • növényvédelmi és növényápolási ismeret
  • kert kisgépek ismerete

Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • kertészeti végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő