www.cvonline.hu

Eladó (kert osztály)– Budapest Soroksári út

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budapest Soroksári úti üzletünk kert osztályára

Eladó

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • szakeladás
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • növényvédelmi és növényápolási ismeret
  • kert kisgépek ismerete

Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • kertészeti végzettség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a ELADÓ – Budapest Soroksári út megnevezést.