www.cvonline.hu

Eladó / Kereskedelmi Ügyintéző

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Cégünk 17 éve foglalkozik hegesztéstechnikai cikkek, elektromos szerszámgépek, kéziszerszámok és géptartozékok kis- és nagykereskedelmével.
Vásárlóink végfelhasználók és viszonteladók az ország egész területéről. Értékesítésünk nagy része futárszolgálaton keresztül történik. Áruválasztékunk folyamatosan bővül, és egyedi ügyféligényeket is kiszolgálunk, ezért fontos, hogy leendő munkatársunk nyitott legyen új ismeretek megszerzésére és vevőink problémáinak megoldására.

munkatársat keresünk szerszám- és kisgépüzletbe és nagykereskedésbe, szervizzel.

Feladatok:

  • vásárlók tájékoztatása az üzletben, telefonon
  • rendelések feldolgozása és rögzítése
  • számlázás, számlaellenőrzés, bevételezés
  • küldemények kezelése (csomagolás, címzés, szállítási ügyintézés)
  • árajánlatkérések feldolgozása
  • szervizes gépek átvétele, kiadása
  • leltározás

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • tanulási hajlandóság
  • problémamegoldó hozzáállás
  • műszaki érdeklődés
  • jó kommunikációs képesség, telefonon, írásban és szóban is, barátságos személyiség
  • kereskedelmi végzettség, tapasztalat
  • ügyviteli ismeretek
  • Office programok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • mobiltelefon
  • kulturált, jól felszerelt környezetben történő munkavégzés
  • fix munkaidő

Előny:

  • szerszám és kisgép termékismeret
  • boltvezetői tapasztalat
  • meglévő ügyfélkapcsolatok
  • számlázó és CRM programok ismerete
  • angolnyelv-tudás

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.