www.cvonline.hu

Eladó (győri Árkádba)

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

Az OREX Óra – Ékszer Kereskedőház Zrt. Magyarország piacvezető
ékszer -és óraforgalmazó vállalata.

Az ország 29 pontján, jó minőségű, megbízható forrásból származó, a törvényi előírásoknak mindenben megfelelő arany és ezüst ékszerekkel,
órák és ajándékcikkek széles választékával fogadjuk ügyfeleinket.

Mindehhez fontosnak tartjuk az igényesen kialakított üzlethálózatot és a széleskörű szakmai ismeretekkel rendelkező személyzet meglétét.

Folyamatosan fejlődő szervezetünkbe új munkatársakat keresünk,

„Eladó”

pozícióba

a győri Árkádban lévő üzletünkbe.

Az új kolléga feladatai:

  • Boltba érkező vevők szakszerű és udvarias kiszolgálása
  • Igény szerint helyettesítés Győr területén található üzleteinkben
  • Árurendezés, áruátvételben való közreműködés
  • A bolti adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az üzlet belső és külső terének tisztántartása

Feltétel:

  • Óra- ékszer vagy kultúrcikk eladói, vagy becsüsi (ékszer terület), vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség
  • Becsüsi végzettség (ékszer, drágakő) előnyt jelent.
  • Magas fokú igényesség minden tekintetben

Elvárásaink:

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Ékszerkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, stressz tűrő képesség, probléma megoldási képesség
  • Egyszerre kedves és határozott fellépés
  • Megbízhatóság, lojalitás, más üzleteinkben való munkavégzési hajlandóság
  • Angol, német vagy orosz nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés
  • Stabil munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben álláshirdetésünkkel felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, rövid bemutatkozó levelét, valamint fizetési igényét az alábbi E-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő