www.cvonline.hu

Eladó - Győr

  • Az állásajánlat lejárt.

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Győri üzletünkbe keresünk

Eladót (f/n) teljes munkaidőben

Feladatok:
Vevőtanácsadás és eladás | Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:
Szakmai tapasztalat ruházati kiskereskedelemben | Vevőközpontúság | Rugalmasság | Elkötelezettség | Csapatszellem | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! www.newyorker.de/jobs

Munkavégzés helye Győr
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr