www.cvonline.hu

Eladó (f/n) teljes és részmunkaidőben - Budapest

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.

Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Budapesti  üzletünkbe keresünk

Eladót (f/n)

teljes és részmunkaidőben

Feladatok:
Vevőtanácsadás és eladás | Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:
Szakmai tapasztalat ruházati kiskereskedelemben | Vevőközpontúság | Rugalmasság | Elkötelezettség | Csapatszellem | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő