www.cvonline.hu

Eladó (f/n) - Sopron

  • A hirdetés 24 napja lejárt

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne. Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Soproni üzletünkbe keresünk

Eladót (f/n) részmunkaidőben /120 óra/

Feladatok:

Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció Vállalati mutatók figyelése.

Elvárások:

Tapasztalat ruházati kiskereskedelemben | Vevőközpontúság | Rugalmasság | Elkötelezettség | Csapatszellem | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével.

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan  talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk  a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina
1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Nézd meg most! Link megjelenítése

Helyek Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem > Eladó
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Részmunkaidő