www.cvonline.hu

Eladó-értékesítő (shop assistant)

  • A hirdetés 348 napja lejárt

A Michal Negrin divatékszerek, ruhák és dekorációs tárgyak értékesítésével foglalkozó exkluzív, nemzetközileg elismert márkabolt, mely Budapesten immár négy helyszínen szolgálja ki az egyedi, kézzel készített kiegészítők szerelmeseit.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk teljes és részmunkaidőbe agilis, dinamikus, vevőközpontú eladó-értékesítő (shop assistant) kollégákat, hosszú távú karrier és fejlődési lehetőséggel belvárosi és reptéri üzletekbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Értékesítés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • kereskedelemben jártas szakember,
  • angol nyelvtudás
  • szereti a kihívásokat,
  • gyorsan tanul,
  • jó döntéshozó.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Egyéb nyelv ismerete

Az alábbi email címre várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol