www.cvonline.hu

Eladó - Építő osztály

  • A hirdetés 263 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Savoya parki üzletünkbe

Eladó-Építő osztályra

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • teljes körű információnyújtás, tanácsadás a vevők számára
  • pontos igényfelmérés
  • szakszerű értékesítés
  • rendelések és vevőrendelések kezelése
  • vevőkkel való teljes kapcsolattartás
  • az áruház feltöltöttségének biztosítása

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • vevőközpontú gondolkodású, segítőkész, dinamikus személyiség
  • készség a csapatmunkára
  • erkölcsi bizonyítvány

 Előny:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni a Eladó - Építő osztály megnevezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő