www.cvonline.hu

Eladó - Divattanácsadó

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Az

F.R. Fashion Retail Kft.

Budapesti Árkád ill. a Váci úti Tesco Extra bevásárlóközpontban müködő, Street One és Cecil márkát forgalmazó ruházati üzletébe keres teljes munkaidős

munkatársat.

Feladatok:

  • vásárlók magas színvonalú kiszolgálása, napi üzletmenet biztosítása (árukihelyezés, rendezés stb.)
  • pénztárgép pontos kezelése

Elvárások:

  • vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, márka iránti elhivatottság,
  • önállómunkavégzés
  • 1 éves gyakorlat a ruházati kereskdelemben

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő