www.cvonline.hu

Eladó-diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 869784

Budapesti műszaki áruházba keresünk diákokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Értékesítésben való segédkezés,
  • Folyamatos együttműködés és kommunikáció a kollégákkal,
  • Vásárlók problémáinak kezelése,
Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató jogviszony,
  • Betöltött 18. életév,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Megbízhatóság, jó állóképesség.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 667 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 20. kerület
  • Munkavégzés ideje:
  • Hétvégi munkavégzés preferált, továbbá hétköznapok vállalása is lehetséges.
  • Szombat 9:00-20:00 és vasárnap 10.00 és 20.00 óra között
Kapcsolat:
Ha érdekel bármelyik pozíció, küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: MM-13