www.cvonline.hu

Eladó Burkolat Osztályra

  • A hirdetés 1087 napja lejárt

A TTL Kft. DEBRECENI áruházában az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Eladó Burkolat Osztályunkra

Szükséges ismeretek:

  • kereskedelmi végzettség
  • többéves szakmai tapasztalat és eredmények a padlószőnyeg, laminált padló, lakberendezési tanácsadás területén
  • vevőbarát szemlélet
  • forgalomorientált

Feladata:

  • barátsággal és a legjobb szolgáltatással tudjon javaslatokat, ötleteket adni az egyedi igényekhez
  • szakszerű kiszolgálás
  • tanácsadás

Amit ajánlunk:

  • tartós foglalkoztatás
  • kellemes munkahelyi környezet

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal a TTL Kft., 1095 Budapest, Soroksári út 123., vagy a lenti e-mail címre várjuk.

Jelige: Eladó burkolat osztályra - Debrecen

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr