www.cvonline.hu

Eladó - Budapest

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Emelkedj fel és vágj bele!

A legfontosabb számunkra egy jó csapat, mert e nélkül még a legjobb terv sem működne.
Nálunk világos és kommunikatív környezet vár Rád, amely a New Yorker  mögötti küldetést élteti: szenvedéllyel és bátran valósítunk meg  ötleteket, melyek trendekké válnak.

Budapesti üzletünkbe keresünk

Eladót (f/n) teljes munkaidőben

Feladatok:
Vevőtanácsadás és eladás Kasszatevékenység | Árukezelés és prezentáció | Vállalati mutatók figyelése

Elvárások:
Szakmai tapasztalat ruházati kiskereskedelemben | Vevőközpontúság | Rugalmasság | Elkötelezettség | Csapatszellem | Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Örömmel várjuk jelentkezésedet és hamarosan talán így köszönthetünk:

Üdvözlünk a New Yorker fedélzetén!

New Yorker Hungary Kft.
Bédi Martina

1123 Budapest, Kékgolyó u. 6.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest