www.cvonline.hu

Eladó (Budaörs)

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

Claire – Vegyen részt a sikerünkben!

Álláslehetőség – Eladó (Budaörs)

A feladatról

A Claire eladójaként ön az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • Segíti az üzletvezetőt és az üzletvezető-helyettest az üzlet kereskedelmi céljainak elérésében.
  • Barátságos és hatékony a vevők kiszolgálása terén.
  • Biztosítja, hogy a vevők jól érezzék magukat a vásárlás során.
  • Be tudja mutatni a Claire termékeit.
  • Termékeink ismeretében segít a vevőknek, ha kérdésük van.
  • Segít áruszállításkor, a kirakat-rendezésben, leltározáskor, árleszállítások és akciók esetén.
  • Füllyukasztást végez (teljes körű képzést kap).
  • Biztosítja, hogy az üzlet rendezett legyen és hívogatónak tűnjön vevőink számára.

Mit várunk Öntől?

Az alábbi tapasztalatokkal, jártassággal és tulajdonságokkal kell rendelkezzen:

  • Magabiztosság, személyesség!
  • Szeressen emberekkel társalogni és természetesen közeledjen a vevőkhöz, szívesen beszéljen termékeinkről.
  • Kiváló vevő-kiszolgálási készséggel rendelkezzen.
  • Természetes eladói készséget tanúsítson.
  • Érezzen elhivatottságot a kiskereskedelem és a divat iránt.
  • Legyen lelkes és eredmény-orientált.
  • Kiváló kommunikatív készségekkel rendelkezzen.
  • Szívesen dolgozzon egy csapat tagjaként.

A Claire

  • Vezető belvárosi divatkereskedők vagyunk, világszerte több mint 3000 üzlettel – Észak-Amerikában, Japánban és Európában (Európában több mint 1000 üzletünk van).
  • Divatékszerekre, kiegészítőkre és kozmetikumokra specializálódtunk.
  • Fő vevőkörünk gyerekektől fiatal nőkig terjed. Vevőinknek hangulatokat, attitűdöket és stílust kínálunk: nőies és csinos, egyedi és egyéni, egyenesen a divatbemutatók kifutóiról.
  • Nálunk öröm dolgozni! Szívesen vesszük, ha dolgozóink termékeinket viselik.
  • Ösztönözzük és támogatjuk továbbképzését. Ha elkötelezett, ambiciózus és szívesen tanul, biztosítjuk Önnek azokat a készségeket, amelyekre vállalatunkon belül szüksége van.

Jelentkezésed a pozíció és a preferált lokáció megjelölésével a lenti címre várjuk.

Hivatkozási szám  SA/1/Budaörs

Ha Te is csapatunk tagja szeretnél lenni, küldd el önéletrajzodat. Leveled tárgyában jelöld meg a pályázott pozíció referenciaszámát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő