www.cvonline.hu

ELADÓ-BOLTVEZETŐ – Szeged

  • A hirdetés 479 napja lejárt

Cégünk alapvetően bőr-és cipőipari termékek kis-és nagykereskedelmével foglalkozik, jelentős piaci részesedést szerezve e termékek forgalmazásának területén. Tevékenységét Magyarország egész területére, illetve részben a környező országokra is kiterjesztette. Áruválasztékunk palettáját folyamatosan bővítjük az aktuálisan felmerülő kis-és nagykereskedelmi igények szerint. Termékeinket szinte száz százalékban külföldi piacokról Olaszországból, Szlovéniából, Spanyolországból szerezzük be. Értékesítési politikánkat, árainkat erre alapozva igyekszünk minél kedvezőbben kialakítani.

A könnyűipar számos ágazatát kiszolgáljuk, de elsősorban az ortopéd-és hagyományos cipőgyártás alapanyag-ellátását tartjuk fő profilunknak. Emellett azonban a kárpitosokat, hagyományőrző egyesületeket, gyártókat és hobbigyártókat is teljes körűen kiszolgáljuk, valamint kiskereskedésünk a cipő-és ruhajavítók, illetve a lakosság igényeit is igyekszik kielégíteni.

 Feladat:

  • Kiskereskedelmi egység zavartalan működésének biztosítása
  • Vásárlók kiszolgálása
  • Árurendelés, leltározás
  • Pénztárgépkezelés
  • Számlázó program kezelése

 Elvárás:

  • közép vagy felsőfokú (lehetőleg szakirányú) végzettség
  • jó kapcsolattartó képesség
  • vevőközpontú gondolkodásmód
  • precizítás, pontosság
  • kereskedelmi érzék
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office, számlázóprogramok stb.)
  • Angol, német, vagy olasz nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • íjász és hagyományőrző termékek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, kihívásokban gazdag, változatos munkakör
  • versenyképes jövedelem, fiatalos csapat
  • továbblépési lehetőség

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Olasz, Német, Angol