www.cvonline.hu

Eladó állás

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Eladó állás

A Cin Cin Amica cipőbolt teljes munkaidős eladó munkatársat keres azonnali kezdéssel!

Feladatok:

  • A vásárlók számára maximálisan segítőkész és udvarias tanácsadás és értékesítés
  • Kasszakezelés
  • Polcok feltöltése áruval, árazás, raktárakban szakosított rend kialakítása
  • Árukezelés és arculat kialakítása

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Vevőközpontúság
  • Barátságos, mosolygós személyiség
  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
  • Rugalmasság
  • Fejlett kommunikáció
  • Csapatmunka

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Egy stabil cég által nyújtott stabil háttér
  • Kihívás és fejlődési lehetőség
  • Fix fizetés

Jelentkezés fényképes Önéletrajzzal az alábbi email címen, tárgyként a pozíció megnevezésével.
Munkavégzés helye: Budapest (több helyre is keresünk eladót: Árkád Bevásárlóközpont, Ferenciek tere, Nyugati Aluljáró)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő