www.cvonline.hu

Eladó a friss osztályokon (Budaörs)

  • A hirdetés 676 napja lejárt
Eladó a friss osztályokon

Az Auchan családi vállalkozás, amely hosszú távon gondolkozik, világszerte 14 országban van jelen. Az Auchan Magyarország Kft. első 16 éve a terjeszkedés jegyében zajlott és zajlik azóta is. Mára közel 7000 munkatárs számára biztosítunk legális, hosszú távú munkalehetőséget. A jövőben alapelveinkhez hűen kívánjuk továbbra is kiszolgálni vásárlóinkat: minden nap egyre több vásárló számára szeretnénk elérhetővé tenni folyamatosan bővülő, minőségi kínálatunkat – hozzájárulva a vásárlóerő növekedéshez és az életminőség javulásához. Célunk, hogy megteremtsük a jövő válaszait a változó világ új igényeire.

Elérhetőségünk: Auchan Magyarország Kft. 2040 Budaörs, Sport u. 2-4.

Web: Link megjelenítése

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi érzék
  • Precizitás, pontosság
  • Időbeosztásbeli rugalmasság
  • Higiéniai ismeretek, fogyasztóvédelemmel és kereskedelemmel kapcsolatos előírások ismerete

Feladatok:

  • Fogadja, felvilágosítja, gyorsan és elvárásaiknak megfelelően kiszolgálja a vásárlókat
  • Tökéletesen ismeri az árukat
  • A termékeket vonzóan elrendezi, ízlésesen kihelyezi
  • Ellenőrzi és biztosítja a termékek minőségét és frissességét
  • Betartja a higiéniai előírásokat
  • Részt vesz a leltárakon

Egyéb információ:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés
  • Jó hangulatú csapatmunka
  • Versenyképes jövedelem

Végzettség szint:

  • Szakmunkás/egyéb szakiskola

Munkavégzés helye:  Budaörs, Sport u. 2-4.

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő